Главная \ Ласкаво просимо

Газета з працевлаштування "Трудові резерви"

Раді вітати Вас на сторінках онлайн-версії друкованого видання з працевлаштування "Трудові резерви". Ми є першим спеціалізованим виданням з працевлаштування в Дніпрі (Дніпропетровську) та Дніпропетровської області та виходимо з серпня 2000 року.

Ми робимо все для того, щоб у нашому виданні Ви завжди могли знайти свіжу та достовірну інформацію щодо наявності вакансій на підприємствах регіону. З нами можливо знайти роботу як студентам, випускникам ВНЗ, пенсіонерам, тимчасово безробітним громадянам, так і висококваліфікованим фахівцям, а також тим, хто постійно вдосконалюється та хотів би змінити місце роботи.

Крім інформації про відкриті вакансії, на сторінках нашого видання Ви також знайдете поради про те, як працювати з оголошеннями з працевлаштування, як правильно скласти резюме, ми розповімо Вам про важливість першого дзвінка роботодавцю, про нюанси, які можуть виникнути на співбесіді, а також багато інших корисних речей, які допоможуть Вам у пошуках роботи.

Ми щиро сподіваємось, що наше видання допоможе Вам знайти гідну роботу у Дніпрі (Дніпропетровську), підтримає у складні моменти Вашого життя, зробить свій внесок у забезпечення Вашого благополуччя та благополуччя Вашої родини.

Колектив видання «Трудові резерви»

 

03 

Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30