Главная \ Наші поради \ Куди піти працювати студенту під час літніх канікул

Куди піти працювати студенту під час літніх канікул

« Назад

Найоптимальніші варіанти роботи для студентів на час літніх канікул

Якщо говорити про роботу для дівчат, то не буде великою проблемою влаштуватися до розважального закладу офіціанткою, проте такий вид діяльно до душі далеко не всім студенткам. Для багатьох значно простіше влаштуватися касиром чи продавцем, але при цьому заробітна плата набагато нижча. Досить популярними сьогодні серед дівчат є вакансії працівників фаст-фуду, менеджера мережевого маркетингу. Для того щоб влаштуватися на роботу за такими спеціальностями вам не знадобиться досвід. Всім основам таких спеціальностей ви зможете навчитися протягом 1-2 тижнів.

Робота для студентів чоловічої статі на час літніх канікул може бути значно різноманітнішою. Часто хлопці відразу вирушають працювати на будівництво, не замислюючись про наслідки. Це фізично важка робота, яка, до того ж, не принесе великих грошей. Є можливість влаштуватися тим самим офіціантом і отримувати такий же прибуток.

Є ж і такі професії, які не вимагають жодних витрат, ні фізичних, ні розумових. Часто студенти на час літнього відпочинку від навчання влаштовуються працювати охоронцем до клубу, на стоянку, склад чи інший об'єкт. Робота така дуже монотонна, проте її можна також і добре поєднати з навчанням (при добовому графіку).


Якій роботі для студентів краще віддати перевагу

Якщо ви плануєте працювати під час своїх літніх канікул, то в першу чергу маємо вирішити для себе, що вам важливіше — заробіток чи досвід. Виходячи з цього, необхідно переглядати відповідні вакансії. Робота для студентів на літо — чудова можливість підзаробити та набратися досвіду. Більшість же йдуть працювати саме з метою отримати певний дохід. Проте є й така категорія людей, які жертвують грошима заради досвіду за спеціальністю.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30