Главная \ Наші поради

Наші поради

Як працювати з оголошеннями 

Пошук роботи – серйозна робота. Важлива її частина – обробка оголошень про вакансії. Щоб ваш пошук був якомога результативнішим...
Перший дзвінок 

Телефонні переговори – невід'ємна частина пошуку роботи. Саме по телефону найчастіше відбувається перший контакт із потенційним роботодавцем. Він може...
Які бувають співбесіди 

Співбесіда (або інтерв'ю) – необхідний етап шляху до бажаної роботи. Необхідний у всіх сенсах. Його не можна оминути. У тому чи іншому вигляді, але...
20 основних питань на співбесіді 

На співбесіді у компанії у Вас теоретично можуть запитати що завгодно. Але є питання, які задаються завжди і в обов'язковому порядку...

Робота для студентів 

У наш час студенти вже не такі жебраки і голодні, але дуже зацікавлені в роботі. Адже всім хочеться мати вільні гроші на потреби та розваги. Коли, де та як шукати роботу?
Як працевлаштуватись без досвіду роботи? 

Сучасні роботодавці, які пропонують хороші умови для співпраці, бажають бачити висококваліфікованих працівників із великим досвідом. Але як отримати таку роботу тим, хто тільки-но закінчив ВНЗ чи збирається змінювати сферу діяльності? Звичайно, не впадати у відчай і вірити, що все вийде.

 
Підробіток на вигідних умовах без досвіду роботи 

Всім користувачам Рунету надається чудова можливість заробляти на виконанні певних завдань.
Як знайти підробіток у вільний час? 

При пошуку підробітку у вільний час на перший план виходять умови праці та рівень заробітної плати. Багато роботодавців пропонують претендентам пройти стажування або влаштуватися з випробувальним терміном. В цьому випадку дуже важливо проявити себе з позитивного боку та продемонструвати найкращі професійні якості.
Підробіток на дому зі щоденною оплатою 

У пошуку підробітку вдома перебуває багато користувачів Рунету. Навіть пенсіонери освоюють фріланс як гідний додаток до щомісячної допомоги.
Великий вибір роботи в інтернеті вдома 

Фріланс уже встиг себе зарекомендувати з позитивного боку. З його допомогою можна придбати стабільний заробіток. Співробітники, які мають досвід роботи з програмуванням, створенням сайтів та розробкою веб-дизайну, дуже потрібні на безмежних просторах мережі.
Робота для студентів на неповний робочий день 

Упереджена думка про роботу лише після закінчення ВНЗ вже давно не є актуальною. З кожним роком дедалі більше сучасних студентів поєднують навчання із роботою.
Віддалені вакансії для кожного претендента на посаду 

За допомогою інтернету можна знайти не лише необхідну інформацію, а й пристойно заробити. Робота в домашніх умовах надає всім користувачам чудову можливість самовиразитись, реалізуватися та задовольнити матеріальні запити.
Робота з вільним графіком віддалено 

Багато наших співвітчизників уже встигли досягти успіхів у фрилансі і непогано заробити на життя. Особливо затребувані співробітники, які мають навички програмування, розробки унікального дизайнерського рішення або написання текстів.
Перспективна робота без необхідності мати особливі навички 

Дуже часто вимоги роботодавців до кандидатів на вакантну посаду не є обґрунтованими.
Де знайти роботу студентам на літо? 

У західних країнах студенти починають заробляти досить рано – без відриву від процесу навчання. При цьому не має значення їхній соціальний статус, а також фінансовий добробут батьків. Робота для студентів дає змогу відчути себе самостійними. Сучасна молодь охоче влаштовується продавцями, офіціантами, барменами та заправниками. Така робота не потребує кваліфікації та наявності досвіду.
Варіанти працевлаштування без досвіду роботи 

При пошуку роботи без досвіду важливо виявити ініціативність та продемонструвати свій широкий кругозір. У разі надходження пропозиції роботодавця про стажування на посаду необхідно погоджуватись на неї. Тільки в цьому випадку вдасться напрацювати такий цінний досвід та зарекомендувати себе з позитивного боку.
Куди можна влаштуватися без досвіду роботи 

Кожному з нас рано чи пізно доводиться розпочинати свій кар'єрний шлях. Перші кроки здебільшого даються найважче, адже знайти гідну роботу без досвіду не так просто. На сьогоднішній день список вільних вакансій, які може зайняти будь-хто, досить великий, залишається лише підібрати для себе найбільш підходящий варіант із запропонованих роботодавцем. Так ви зможете придбати свій перший досвід, який точно запам'ятається на все життя.
Куди піти працювати студенту під час літніх канікул 

Більшість студентів після закінчення літньої сесії вирушають відпочивати разом зі своїми рідними та близькими. Інші намагаються знайти роботу на кілька місяців, щоб отримати певний досвід і при цьому заробити кошти на особисті витрати. Багато хто при цьому не втрачає час даремно і йде практикуватися за своєю основною спеціальністю, після чого може забронювати собі місце і на постійній основі.
Як знайти роботу, не маючи досвіду? 

Більшість студентів після закінчення навчання задаються питанням, як знайти гідну роботу, не маючи досвіду. Найчастіше роботодавці при складанні оголошення про свою вакансію висувають до кандидатів на посаду цілий список вимог, одна з яких – досвід роботи.
Страницы: 1 [ 2 ]
Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30