Главная \ Наші поради \ Де знайти роботу студентам на літо?

Де знайти роботу студентам на літо?

« Назад

Причини популярності роботи для студентів

У європейських країнах та США не вважається ганебним надавати послуги у сфері обслуговування. Заробіток кишенькових грошей сприяє дбайливому до них відношенню. Робота для студентів на літо може бути представлена:
- частковою зайнятістю (присутністю співробітника на робочому місці лише кілька годин на добу);
- тимчасовим працевлаштуванням (ідеально для підробітку на канікулах);
- віддаленою роботою (фрілансом).

Як показує практика, близько 97% молодих людей після закінчення навчального закладу ухвалюють рішення працевлаштуватися в одну з організацій, в якій під час навчання вони працювали тимчасово. Фріланс дозволяє планувати робочий час самостійно і не залежати від настрою начальства. Така робота підійде лише дисциплінованим, відповідальним та внутрішньо організованим людям.


Участь у популярній міжнародній програмі Work and Travel

Студентам із закордонними паспортами завжди подобається подорожувати, а можливість додаткового заробітку є додатковою мотивацією осягати нові науки. Міжнародна програма Work і Travel надає всім бажаючим прекрасну можливість познайомитися з культурними традиціями іноземної держави з подальшим удосконаленням знання мови. Її учасники найчастіше працюють у сфері обслуговування, а саме у магазинах, кафе, готелях, нічних клубах, парках відпочинку тощо.

Незважаючи на складність та необхідність працювати фізично, програма користується популярністю серед молоді. Вона ідеально підходить для студентів, які планують у недалекому майбутньому переїхати за кордон на ПМЖ.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30