Куди податися на пошуки?
Насамперед визначтеся зі сферою діяльності. Потім необхідно вирішити – робота має бути тимчасовою чи постійною. Варто об'єктивно оцінювати свої знання та навички. Складіть грамотне резюме та вирушайте на пошуки. Куди варто податися? Великі корпорації та компанії часто пропонують роботу без досвіду, адже так зручніше виростити співробітника під себе. Зазвичай, на своїх сайтах вони розміщують всю необхідну інформацію, тому детально вивчіть її. Надішліть резюме і обов'язково досягні особистої зустрічі, на якій підкресліть, що готові компенсувати недосвідченість теорією, відкриті до нових знань і легко опановувати нові навички, маєте новаторські ідеї. Ще варіант – влаштуватися на низькооплачувану посаду, щоб керівник розглянув ваші перспективи, а ви максимально показали, як зацікавлені у кар'єрному зростанні. Відмінним способом працевлаштування можуть бути особисті зв'язки, напевно знайдеться хтось зацікавлений у надійному співробітнику. Якщо жоден із запропонованих варіантів вас не влаштовує, то можна почати будувати самостійний бізнес.
Як отримати потрібний досвід?
Насамперед варто постійно займатися саморозвитком та самоосвітою. Розширюйте кругозір: стежте за новинками, підвищуйте кваліфікацію, читайте нові видання, беріть участь у тренінгах. Також корисним буде стажування. Її часто можна знайти у великій компанії на безкоштовних умовах. Скористайтеся цим та вивчіть роботу всіх відділів – від бухгалтерії до магазину.
Переваги, які будує демонструвати:
• Інтерес до роботи (дізнайтеся все про компанію, проведіть порівняльні моніторинги, поцікавтеся історією – це позитивно налаштує роботодавця);
• Наявність будь-якого корисного досвіду (волонтерство, участь у конференціях, фриланс, подорожі);
• ентузіазм і наполегливість (те, чого вже немає у співробітників, що засиділися на місці);
• Суміжна спеціальність (чим ви універсальніше, тим більше шансів на працевлаштування без досвіду роботи).
Комментарии
Комментариев пока нет
Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.