Главная \ Наші поради \ Перспективна робота без необхідності мати особливі навички

Перспективна робота без необхідності мати особливі навички

« Назад

Так, навіть робота кур'єром у деяких випадках потребує наявності досвіду та позитивних рекомендацій з боку колишнього начальника. Разом з цим у мережі та оффлайнових періодичних виданнях можна знайти вакансії без досвіду роботи з перспективою кар'єрного зростання. Надавати ріелторські послуги можуть багато наших співвітчизників, які зацікавлені в стабільному заробітку.


Гідна робота без досвіду з перспективою

Багато людей самі побоюються починати працювати ріелтором без відповідної підготовки. Дефіцит по-справжньому компетентних співробітників на вітчизняному ринку нерухомості зумовлює популярність професії. Багато хто після укладання кількох успішних угод та відсутності нечуваного доходу кидають цей вид діяльності. В оголошеннях про роботу все частіше можна зустріти пропозиції щодо можливості безкоштовного навчання азам професії.
В агентствах нерухомості можна отримати роботу, пов'язану з:
- продажем нерухомості у межах міста;
- купівлею-продажем заміської нерухомості;
- роботою із земельними ділянками;
- Операціями купівлі-продажу комерційної нерухомості.
Робота ріелтором підійде людині з міцною нервовою системою. Він повинен завжди доброзичливо розмовляти з потенційними клієнтами, незважаючи на дивовижність їхньої поведінки.


Можливість кар'єрного зростання в роботі ріелтором

Успішні ріелтори з напрацьованою клієнтською базою часто самі йдуть з агентства. Вони починають працювати самі на себе. При цьому різниця у доході з 1 угоди буде суттєвою. Роботодавець найчастіше претендує на половину комісії за надані посередницькі послуги. Саме тому фахівці, які не потребують підтримки, сміливо вирушають у «вільне плавання». Надалі вони можуть розширювати свою діяльність та набирати співробітників для обслуговування клієнтів. Вони їх безкоштовно навчають, щоб якість послуг, що надаються, відповідала роками напрацьованому позитивному іміджу.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30