Главная \ Наші поради \ Підробіток на дому зі щоденною оплатою

Підробіток на дому зі щоденною оплатою

« Назад

Молоді мами у декреті та студенти також воліють отримувати стабільний дохід за виконані завдання у комфортних домашніх умовах. Підробка вдома дозволяє вирішити матеріальні проблеми та набути впевненості у завтрашньому дні.


Варіанти підробіток вдома

Одним із найпоширеніших варіантів роботи вдома є написання статей. Середньостатистичні копірайтери і рерайтери можуть отримувати на день 5-10 доларів. За місяць виходить цілком пристойна сума. З досвідом роботи покращується і якість написання статей, тому цінник має всі шанси збільшитися. Для початку роботи необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації та ознайомитись з технічними завданнями. Більш досвідчені автори при збільшенні замовлень від постійних клієнтів набирають штат співробітників для віддаленої роботи і переходять тим самим у розряд вебмайстрів.


Крім копірайтерства існують і інші варіанти підробіток вдома:
- Випікання тортів;
- миловаріння та виготовлення свічок;
- Виготовлення домашніх напівфабрикатів;
- створення сайтів та веб дизайн;
- Програмування, верстка і т.д.

Підробка вдома може бути представлена ​​послугами няні. Написання курсових і дипломних робіт також може стати джерелом прибутку. Багато видавництв потребують співпраці з перекладачами. Підробіток із щоденною оплатою може бути представлений репетиторством. І тут необхідно досконально знати предмет і бажано мати педагогічну освіту.

Набір тексту з аудіозаписів також може стати гідним підробітком. Після отримання аудіофайлу необхідно перетворити всю інформацію на текст. Робота є досить копіткою, оскільки часто трапляються спеціалізовані слова. Особливо затребувана послуга створення та розробки дизайнерського рішення сайту.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30