Главная \ Наші поради \ Як знайти роботу, не маючи досвіду?

Як знайти роботу, не маючи досвіду?

« Назад

З чого розпочати пошуки роботи, не маючи досвіду?

Насамперед необхідно визначитися з родом діяльності. Якщо ви тільки закінчили навчання, добре подумайте, чи варто вам працювати за фахом чи вас більше залучають інші галузі. Варто пам'ятати, що тільки улюблена робота допоможе вам досягти високих висот. Що ж до першого свого працевлаштування, не женіться за обіцянками високої зарплати та іншими бонусами. Краще оберіть той рід діяльності, який буде вам дійсно цікавий. Роботодавець у свою чергу зацікавлений у працівниках, які мають реальну мотивацію, а не працюють лише заради грошей. Згодом ви зможете набратися необхідних знань і вже з досвідом за своїми плечима вирушити на пошуки високооплачуваної посади. Робота без досвіду в більшості випадків не приноситиме вам великий дохід і це варто мати на увазі.


Куди працевлаштуватись без досвіду роботи?

Кожен з нас мріє мати високооплачувану роботу і просуватися кар'єрними сходами. Щоб досягти успіху, необхідно докладати чималих зусиль і бути цілеспрямованим. Як показує практика, перестрибнути відразу кілька щаблів кар'єрних сходів практично неможливо.

Насамперед можна спробувати свої сили, працюючи помічником, консультантом, стажером. Згодом з'явиться необхідний досвід, після чого ви зможете переступити на наступний щабель у кар'єрному зростанні. При цьому варто розуміти, що більш високооплачувана посада вимагатиме від вас більшої відповідальності.

Також Вас може зацікавити цей розділ.

Працевлаштування без досвіду роботи - заняття не з простих. Якщо ж у вас вже буде за плечима кілька років трудової діяльності, тоді і пошук гідніших вакансій буде набагато простіше. Для цього потрібно лише запастися терпінням, створює резюме і розіслати його в компанії, де б ви хотіли працювати. Не варто при цьому зациклюватися лише на одному підприємстві, адже далеко не факт, що зараз йому потрібний фахівець вашої професії. Як показує практика, лише 5-10% роботодавців надішлють відповідь на ваше резюме. Але не варто впадати у відчай, пошуки гідної роботи можуть тривати не один тиждень і місяць, від вас же потрібна завзятість і витримка.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30