Пошуками роботи найкраще зайнятися навесні. Саме настає сезон відпусток і багато компаній зазнають кадрового голоду. Найкращий момент пошуку роботи для студентів, шанси набагато вищі. Де ж почати її шукати? Насамперед, варто сповістити всіх знайомих про те, що ви шукаєте. Абсолютно всіх – від сусідів до викладачів. По-друге, зареєструйтесь на всіх сайтах, які пропонують роботу. В їх розділах для студентів тисячі пропозицій, вивчайте, надсилайте резюме. По-третє, варто перегорнути газети з працевлаштування, особливо звертаючи увагу на розділи «для студентів», «початківців», «без спеціальної підготовки». Також відвідуйте ярмарки вакансій, які можна дізнатися в місцевих центрах зайнятості.
На що може розраховувати студент?
Ринок праці багатий на різні пропозиції – з будь-яким графіком та різноманітною формою зайнятості. Вакансію легко підбере і трудоголік, і хто не збирається багато часу витрачати на робочий процес. Основні варіанти зайнятості:
• Часткова зайнятість: відмінний варіант для студентів-очників; така робота передбачає виконання певного обсягу у зручний для співробітника час.
• Тимчасова робота: робота для студентів на літо або під час інших канікул; якщо вдалося показати себе з хорошого боку, то є шанс розраховувати на постійне місце.
• Віддалена робота: працювати можна поза офісом, але іноді передбачається офісний розклад; зазвичай студенту дають обсяг роботи та вказують терміни виконання.
• Фріланс: така робота не є офіційною, працівник не числиться в штаті і не отримує оклад; фрілансер отримує від роботодавця конкретне замовлення, а за його виконанням відповідну оплату; подібна зайнятість допомагає ні від кого не залежати і будувати графік на власний розсуд.
Комментарии
Комментариев пока нет
Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.