Главная \ Наші поради \ Робота для студентів на неповний робочий день

Робота для студентів на неповний робочий день

« Назад

Варіантів для отримання додаткового прибутку безліч. Студенти часто обирають віддалену роботу, тимчасове підробіток, стажування або сумісництво.


Варіанти роботи для студентів із вільним графіком

Студенти на стаціонарній формі навчання мають змогу заробити без відриву від навчання. Заочникам робота із вільним графіком позбавляє виникнення проблем під час сесії, а також поїздок до навчального закладу.
Робота для студентів на неповний робочий день представлена ​​такими професіями:
- вантажники на склад;
- торговий представник;
- Оператор служби замовлення таксі;
- Різноробники зі збирання меблів, обладнання тощо.
Достойним варіантом роботи для студентів із вільним графіком є ​​написання текстів.
У посадові обов'язки копірайтера входить створення різних текстів і статей, що продають, у різних стилях. При цьому студент може організувати свій робочий день. Після створення портфоліо можна суттєво підняти цінову політику. Для написання статей знадобиться комп'ютер та вихід в інтернет.


Популярні пропозиції для студентів з вільним графіком

Сутність професії інтерв'юера полягає у проведенні опитувань на різні теми. Анкетування проводиться на вулицях, магазинах чи будинках за певними параметрами. Тематика анкет приємно вражає своєю різноманітністю. Робота з людьми має на увазі комунікабельність, активність та вміння привернути до себе співрозмовника.
Черговим варіантом роботи з вільним графіком роботи є мерчендайзер. Фахівець із викладення товару працює у торгових залах великих роздрібних мереж. Вакансії такої роботи у містах можна знайти в магазинах. Оплата праці найчастіше є погодинною. Працівник сам вирішуєте, в які дні йому приходити, а в які ні. Зачату зі студентами укладають угоду на 1-2 тижні. У разі бажання його можна продовжити.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30