Главная \ Наші поради \ Робота з вільним графіком віддалено

Робота з вільним графіком віддалено

« Назад

У Рунеті є безліч проектів, претендувати на виконання яких може практично будь-який користувач. Багато замовників вибирають виконавця на тендерній основі, попередньо вивчивши його портфоліо та приклади виконаних робіт.

Віддалена робота – вакансії на будь-який смак

Кожен користувач може успішно працювати в комфортній домашній обстановці, отримуючи гідну винагороду. Сьогодні для роботи в інтернеті існує безліч сайтів, при реєстрації на яких можна запропонувати свої послуги як фрілансер.
До основних переваг роботи фрилансера можна віднести:
- відсутність потреби щодня відвідувати офіс;
- вільний графік;
- робота без начальства;
- Можливість самостійного призначення ціни за проект.
Віддалена робота вдома вимагає виходу в інтернет, безперебійну роботу провайдера та бажання працювати. Як показує практика, фриланс на 10–15% продуктивніший у порівнянні з роботою в офісі.

Переваги віддаленої роботи для роботодавця

Безперечною перевагою віддаленої роботи для роботодавців є значне скорочення витрат. Як показує практика, фриланс дозволяє знизити як накладні, так і операційні витрати в середньому на 10%. Найменша кількість працівників в офісі передбачає скорочення витрат на придбання меблів, офісної техніки, опалення та кондиціювання.
Віддалена робота дозволяє організувати трудовий процес для працівників, які не можуть щодня відвідувати офіс через віддаленість від роботи. У цьому випадку можна співпрацювати з висококласними фахівцями, які живуть за 300 і більше кілометрів від роботи. При цьому результати будуть отримані через Інтернет. Роботодавці можуть значно заощадити на авіаперельотах, відрядженнях, телефонних розмовах та інших витрат, пов'язаних з постійними поїздками працівників.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введите Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Наши контакты
Адрес:
м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська набережна, 15а, офіс 412
Ежедневно:
пн.-чт. 9:30-18:00, пт 9:30-17:30